UNIVERSE KLIMA pragnie podzielić się informacją że w plebiscycie Orły Instalatorstwa, a wśród firm instalacyjnych w Krakowie zajęliśmy 3 miejsce z czego spośród firm z branży klimatyzacji jest to miejsce najwyższe.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

Rotenso Imoto X

Zawsze modny.
 • Czujnik temperatury w pilocie
 • Czujnik R32
 • Dodatkowe filtry powietrza
 • Jednostka dostępna w split i multisplit
 • Skuteczna praca zimą
 • Osuszanie powietrza
 • Utrzymanie dodatniej temperatury
 • WiFi
 • Autoczyszczenie
 • Automatyczna regulacja żaluzji 3D
 • Cicha praca
 • 5 lat gwarancji

Opis

Rotenso Imoto X to klimatyzator o wyjątkowym, klasycznym wyglądzie, przez co będzie wyglądać perfekcyjnie w niemal każdej aranżacji. Pod tym względem warto zwrócić szczególną uwagę na wykończenie krawędzi panelu transparentnym szkłem akrylowym. Na wspomnienie zasługuje również szeroki kąt nawiewu, dzięki czemu urządzenie może zagwarantować stabilne warunki termiczne w każdym kącie pomieszczenia, nawet takiego o większej kubaturze.   Klimatyzator Rotenso Imoto X cechuje wysoka klasa efektywności energetycznej A++ dla chłodzenia oraz A+ dla grzania. Sterowanie inwerterowe oraz energooszczędne silniki prądu stałego skutecznie redukują zużycie energii i pozytywnie wpływają na wydajność pracy urządzenia. Oprócz tego klimatyzacja została wyposażona w wiele funkcji, które podnoszą komfort przebywania w pomieszczeniu oraz jakość powietrza.
 
Super Jonizator iAIR

Super Jonizator iAIR

Producent wyposażył urządzenie w generator naładowanych cząsteczek, który skutecznie neutralizuje takie zanieczyszczenia, jak wirusy, bakterie, roztocza czy alergeny. Super Jonizator iAIR wytwarza tysiące jonów, które otaczają i eliminują drobnoustroje oraz substancje szkodliwe dla zdrowia i pogarszające komfort codziennego życia osób przebywających w obsługiwanej przestrzeni. W ramach reakcji chemicznej dochodzi do utworzenia cząsteczek wody, które pozytywnie wpływają na wilgotność powietrza w pomieszczeniu.

Automatyczne oczyszczanie iAIR

Klimatyzator ścienny Rotenso Imoto X oferuje specjalny tryb pracy, polegający na osuszeniu i oczyszczeniu wnętrza jednostki wewnętrznej. W ten sposób urządzenie zapobiega rozwojowi drobnoustrojów oraz powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, które mogłyby grozić zdrowiu oraz komfortowi osób przebywających w pomieszczeniu. Jednak dzięki wykorzystaniu tej funkcji sprzęt może zagwarantować wysokiej jakości nawiew.

Automatyczne oczyszczanie iAIR
Filtry powietrza w Rotenso Imoto X

Filtry powietrza w Rotenso Imoto X

Pod obudową klimatyzacji ściennej Rotenso Imoto X znajdują się aż 3 filtry powietrza. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność, że nawiew pochodzący z urządzenia jest najwyższej jakości i pozbawiony niemal w całości jakichkolwiek zanieczyszczeń. Filtr Cold Nano iAIR ze skutecznością 92,9% wychwytuje organiczne związki oraz lotne cząstki formaldehydu, a filtr antybakteryjny HEPA iAIR i filtr elektrostatyczny HD iAIR skutecznie pozbywają się kurzu, pyłu oraz szkodliwych drobnoustrojów.

Grzałki do pracy zimowej

Jednostka zewnętrzna klimatyzacji ściennej Rotenso Imoto X została wyposażona przez producenta w grzałki tacy ociekowej oraz karteru sprężarki. Elementy znacznie poszerzają zakres temperatur zewnętrznych urządzenia przez zapobieganie oblodzenia go. Właśnie dlatego sprzęt może pracować w warunkach termicznych -15-50°C dla chłodzenia oraz -15-30 dla grzania. Dzięki temu gwarantuje użytkownikom wysoki komfort przez cały rok.

Grzałki do pracy zimowej
Odczyt temperatury Smart Follow

Odczyt temperatury Smart Follow

Dodatkowy czujnik temperatury, który został wbudowany zarówno w sterownik przewodowy, jak i w pilota pozwala na dużo bardziej precyzyjne kontrolowanie temperatury w pomieszczeniu. Kilka odczytów z różnych części pomieszczenia umożliwiają sprzętowi dokładne ustalenie obecnych warunków termicznych i dostosowanie swojej pracy w taki sposób, aby zapewnić jak największy komfort osobom przebywającym we wnętrzu przy minimalnym zużyciu energii.

Cicha praca klimatyzacji Rotenso Imoto X

Klimatyzacja ścienna Rotenso Imoto X to jedno z najcichszych urządzeń tego typu. Właśnie dlatego jest szczególnie polecana do pomieszczeń wymagających ciszy oraz spokoju, takich jak biura, sypialnie czy biblioteki. Dzięki temu osoby przebywające w tych wnętrzach mogą bez przeszkód oddać się odpoczynkowi lub wytężonej pracy umysłowej. W trybie super cichym eMOTO urządzenie działa na poziomie głośności wynoszącym jedyne 20 dB.

Cicha praca klimatyzacji Rotenso Imoto X
Automatyczne sterowanie nadmuchem

Automatyczne sterowanie nadmuchem

Producent wyposażył jednostkę wewnętrzną klimatyzacji Rotenso Imoto X w siłowniki, które pozwalają na automatyczne sterowanie pracą żaluzji pionowych i poziomych (system 4D eMOTO). Użytkownik może za pomocą sterownika przewodowego lub pilota dowolnie ustalić kierunek nawiewu w taki sposób, aby zapewnić sobie najwyższy komfort korzystania z urządzenia. Szeroki kąt nadmuchu w połączeniu z możliwością kierowania nim zdalnie pozwala na równomierne rozprowadzanie powietrza i wysoki komfort codziennego życia.

Utrzymanie temperatury +8°C

Funkcja przydatna szczególnie w okresach zimowych. W domkach letniskowych czy budynkach użytkowanych czasowo tryb utrzymania temperatury +8°C zapobiega zamarznięciu i uszkodzeniu instalacji wodnych, a w innych przypadkach nie pozwala wnętrzu na wyziębienie, dzięki czemu ponowne ogrzanie go do komfortowych warunków termicznych nie wymaga dużego zużycia prądu oraz wytężonej pracy urządzenia.

Utrzymanie temperatury +8°C
Zdalne sterowanie Wi-Fi

Zdalne sterowanie Wi-Fi

Jak w przypadku wielu modeli na rynku klimatyzator Rotenso Imoto X posiada moduł Wi-Fi pozwalający na sterowanie nim niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik. Po połączeniu sprzętu z domową siecią Wi-Fi oraz zainstalowaniu na urządzeniu mobilnym odpowiedniej aplikacji domownicy zyskują dostęp do opcji zmiany obecnego trybu pracy czy programowania czasowego.

podobne produkty

Laureaci plebiscytu Orły Instalatorstwa!

UNIVERSE KLIMA pragnie podzielić się informacją że w plebiscycie Orły Instalatorstwa wśród firm instalacyjnych w Krakowie zajęliśmy 3 miejsce z czego spośród firm z branży klimatyzacji jest to miejsce najwyższe.
 
Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.