UNIVERSE KLIMA pragnie podzielić się informacją że w plebiscycie Orły Instalatorstwa, a wśród firm instalacyjnych w Krakowie zajęliśmy 3 miejsce z czego spośród firm z branży klimatyzacji jest to miejsce najwyższe.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

LG Deluxe

  • UVnano™
  • Jonizator
  • Filtr antyalergiczny
  • Sprężarka inwerterowa z 10-letnią gwarancją
  • Wbudowane Wi-Fi
  • ThinQ™

Opis

Zweryfikowane przez TÜV

*Test TÜV Rheinland przeprowadzony zgodnie z normą ISO 20743:2007 potwierdził, że UVnano znajdujące się pod wentylatorem usuwa 99,99% Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis i Klebsiella pneumoniae z wentylatora urządzenia po wystawieniu na działanie promieni UV LED przez 4 godziny. Testowane modele to S3NM12JL1GA (SJ), S3NM09AA1MA (SA) i S3NM24K21GA (SK). Wyniki testów nie oznaczają, że klimatyzator uwalnia 99,99% powietrza wolnego od bakterii. Skuteczność w usuwaniu bakterii może się różnić w rzeczywistych warunkach.

Zweryfikowane przez KTR

*Test KTR przeprowadzony zgodnie z normą ISO 20743:2007 potwierdził, że UVnano znajdujące się pod wentylatorem usuwa 99,99% Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis i Klebsiella pneumoniae z wentylatora klimatyzatora po wystawieniu na działanie UV LED przez 4 godziny. Testowane modele to S3NM12JL1GA (SJ), S3NM09AA1MA (SA) i S3NM24K21GA (SK). Wyniki testów nie oznaczają, że AC uwalnia 99,99% powietrza wolnego od bakterii. Skuteczność w usuwaniu bakterii może się różnić w rzeczywistych warunkach.

Zweryfikowane przez TÜV

*TÜV Rheinland potwierdził, że Plasmaster™Ionizer++ usuwa do 99,9% przylegających bakterii (Staphylococcus aureus, Escherichia coli i Pseudomonas aeruginosa) w pomieszczeniu testowym o powierzchni 30m³. Testowanym modelem był SW09BAJWAN. Nie chodzi o skuteczność w usuwaniu bakterii w klimatyzatorze, a skuteczność w usuwaniu bakterii może odbiegać od rzeczywistych warunków użytkowania.

Zweryfikowane przez Intertek

*Intertek potwierdził, że Plasmaster™Ionizer++ usuwa do 99,9% przylegających bakterii (Staphylococcus aureus, Escherichia coli i Pseudomonas aeruginosa) w pomieszczeniu testowym o powierzchni 30m³. Testowanym modelem był SW09BAJWAN. Nie chodzi o skuteczność w usuwaniu bakterii w klimatyzatorze, a skuteczność w usuwaniu bakterii może odbiegać od rzeczywistych warunków użytkowania.

Zweryfikowane przez TÜV

Klimatyzatory inwerterowe LG (US-Q242K*) chłodzą do 40% szybciej niż klimatyzatory LG bez inwertera (TS-H2465DAO). *Temperatura początkowa (na zewnątrz 35 ℃, wewnątrz 33 ℃), temperatura ustawienia (26 ℃).

Oszczędzaj na rachunkach za energię i chroń planetę

Zmniejsz zużycie energii i rachunki za prąd dzięki wydajniejszemu chłodzeniu.

Zweryfikowane przez TUV

Klimatyzatory LG z inwerterem (US-Q242K*) oszczędzają do 70% więcej energii niż klimatyzatory LG bez inwertera (TS-H2465DAO). *Temperatura początkowa (na zewnątrz 35 ℃, wewnątrz 33 ℃), ustawienie temperatury (26 ℃), czas testu (8 godzin).

10-letnia gwarancja

Dzięki 10-letniej gwarancji na sprężarkę, będzie ona działała z najwyższą wydajnością przez dłuższy czas.

Szybkie, wydajne chłodzenie i ogrzewanie

Ciesz się komfortem przez cały rok, nawet w ekstremalnym klimacie, dzięki sprężarce DUAL Inverter Compressor.
Klimatyzator LG wisi w górnej środkowej części obrazu. Pod nim znajdują się dwa obrazy, jeden obraz przedstawia scenę z gorącą plażą, a drugi przedstawia scenę ośnieżonych gór. Powietrze wylatuje z klimatyzatora z chłodnym niebieskim powietrzem na plaży i ciepłym czerwonym powietrzem na śnieżnej scenie.
Filtr wstępny

Zatrzymuje większe zanieczyszczenia od samego początku

Zatrzymuje duże cząsteczki kurzu na pierwszej linii obrony.
Klimatyzator LG jest montowany na ścianie i widziany z boku. Górny panel unosi się powyżej, widać wewnętrzne filtry. Linia od filtra wstępnego prowadzi do powiększonego okręgu pokazującego kurz zatrzymany przez filtr wstępny. Logo Pre-Filter jest widoczne w prawym dolnym rogu.
 

Certyfikowane przez BAF

*BAF zaświadcza, że filtr jest pokryty powłoką, która usuwa szkodliwe substancje, takie jak roztocza kurzu domowego, grzyby i pleśń unoszące się w powietrzu, które mogą powodować alergie.
*Produkt w filmie służy wyłącznie do celów objaśniających i może różnić się od rzeczywistego. *Powyższy obrazek służy wyłącznie do celów ilustracyjnych. *Działa tylko wtedy, gdy klient ustawi tę funkcję za pomocą pilota.

Inteligentne sterowanie, łatwiejsze życie

podobne produkty

Laureaci plebiscytu Orły Instalatorstwa!

UNIVERSE KLIMA pragnie podzielić się informacją że w plebiscycie Orły Instalatorstwa wśród firm instalacyjnych w Krakowie zajęliśmy 3 miejsce z czego spośród firm z branży klimatyzacji jest to miejsce najwyższe.
 
Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.