UNIVERSE KLIMA pragnie podzielić się informacją że w plebiscycie Orły Instalatorstwa, a wśród firm instalacyjnych w Krakowie zajęliśmy 3 miejsce z czego spośród firm z branży klimatyzacji jest to miejsce najwyższe.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

Mitsubishi Electric Premium

Technika w najpiękniejszej formie.

Opis

Klimatyzatory ścienne serii Premium MSZ-EF marki Mitsubishi Electric są urządzeniami, przeznaczonymi do pracy w niewielkich pomieszczeniach. Mogą działać zarówno w układzie split, jak i multi-split. Doskonale sprawdzą się w kancelariach, biurach, gabinetach oraz prywatnych mieszkaniach. Dedykowane są wnętrzom o nowoczesnym, minimalistycznym wystroju. Oryginalny design prezentowanych urządzeń został doceniony w 2015 roku – seria klimatyzatorów Premium otrzymała nagrodę RED DOT DESIGN AWARD przyznawaną w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.
Mitsubishi opracowało sześć wersji urządzenia, które przeznaczone są do pracy w pomieszczeniach o powierzchni 18, 22, 25, 35, 42 i 50 m2 . Należą do nich klimatyzatory określone symbolami:
  • MSZ-EF18VE2 W/B/S,
  • MSZ-EF22VE2 W/B/S,
  • MSZ-EF25VE2 W/B/S / (MUZ-EF25VE),
  • MSZ-EF35VE2 W/B/S / (MUZ-EF35VE),
  • MSZ-EF42VE2 W/B/S / (MUZ-EF42VE),
  • MSZ-EF50VE2 W/B/S / (MUZ-EF50VE).
W nawiasach podano numery adekwatnych jednostek zewnętrznych, które pasują do jednostek wewnętrznych w przypadku wykorzystania ich w układach split. Seria Premium dostępna jest w trzech odsłonach kolorystycznych – białym, błyszczącym czarnym i matowym srebrnym. Niewątpliwą zaletą klimatyzatorów Premium jest niski poziom emitowanego dźwięku (21 dB), co zapewnia komfortowy wypoczynek i sen. Prezentowane urządzenia charakteryzują się niskim poborem mocy, co potwierdza przyznana im klasa energetyczna dla funkcji chłodzenia A+++ oraz dla funkcji grzania – A++. Klimatyzatory wykorzystują technologię inwerterową, która z jednej strony wpływa na płynną pracę urządzeń, z drugiej strony pozwala ograniczyć pobór mocy. Do energooszczędności urządzeń przyczynia się także tryb czuwania obniżający zużycie energii elektrycznej, kiedy klimatyzatory nie pracują. Optymalny klimat w obsługiwanych pomieszczeniach zapewniany jest przez nowoczesne filtry o właściwościach antyalergicznych i elektrostatycznych. Zastosowanie filtra NANO PLATINUM, o dużej powierzchni filtracji, umożliwia, dzięki cząstkom platynowo-ceramicznym, skuteczną eliminację bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Klimatyzatory Premium serii MSZ-EF oferują także:
  • Możliwość kierowania pracą urządzenia z dowolnego miejsca, za pomocą urządzeń mobilnych z WiFi;
  • Funkcję automatycznego restartu oraz autodiagnostyki;
  • Sygnalizowanie wystąpienia błędów;
  • Obsługę za pomocą bezprzewodowego pilota.
Klimatyzatory objęte są pięcioletnią gwarancją.

podobne produkty

Laureaci plebiscytu Orły Instalatorstwa!

UNIVERSE KLIMA pragnie podzielić się informacją że w plebiscycie Orły Instalatorstwa wśród firm instalacyjnych w Krakowie zajęliśmy 3 miejsce z czego spośród firm z branży klimatyzacji jest to miejsce najwyższe.
 
Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.