UNIVERSE KLIMA pragnie podzielić się informacją że w plebiscycie Orły Instalatorstwa, a wśród firm instalacyjnych w Krakowie zajęliśmy 3 miejsce z czego spośród firm z branży klimatyzacji jest to miejsce najwyższe.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

Mitsubishi Diamond

Klimatyzacja najwyższej próby.
 • Cichy agregat
 • Czytnik R32
 • Dodatkowe filtry powietrza
 • Jednostka dostępna w split i multisplit
 • Osuszanie powietrza
 • Utrzymanie dodatkowej temperatury
 • Zaawansowana jonizacja
 • Moduł Wi-Fi
 • Czujnik ruchu
 • Oczyszczanie powietrza
 • Automatyczna regulacja żaluzji 3D
 • Cicha praca
 • Gwarancja 5 lat

Opis

Mitsubishi Diamond Natural White to uznany model w ofercie klimatyzatorów ściennych marki cenionej na całym świecie. Urządzenie klasy premium idealnie komponuje się w nowoczesnych wnętrzach i przyciąga wzrok ze względu na wyjątkowo elegancki design. Na dodatek jest bogaty w wiele praktycznych funkcji podnoszących komfort codziennego życia. Dzięki temu sprzęt spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.   Klimatyzator Mitsubishi Diamond Natural White cechuje najwyższa klasa efektywności energetycznej A+++ zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Dużą rolę odgrywa w tym kontekście technologia inwerterowa, która oprócz niebywałej wydajności zapewnia niski poziom głośności pracy (już od 19 dB). Wbudowany czujnik i-see 3D oraz zestaw zaawansowanych technologicznie filtrów sprawiają, że przebywanie w obsługiwanym pomieszczeniu jest niezwykle wygodne i całkowicie bezpieczne dla zdrowia.
 
Filtry powietrza w klimatyzacji Mitsubishi

Filtry powietrza w klimatyzacji Mitsubishi

Aby zapewnić nieskazitelny nawiew wysokiej jakości, producent klimatyzacji ściennej Mitsubishi Diamond Natural White wyposażył ją w zestaw dwóch niezwykle skutecznych filtrów powietrza. Pod obudową jednostki wewnętrznej znajdują się:

 • filtr oczyszczający powietrze — drobna siatka, której zadaniem jest odfiltrowanie gruboziarnistego pyłu (>800 µm) oraz większych zanieczyszczeń, takich jak kurz czy sierść,
 • plazmowy filtr neutralizujący zapachy — element odpowiedzialny za rozkładanie nieprzyjemnych składników zapachowych, które znacznie zmniejszają komfort przebywania w pomieszczeniu.

Jonizator plazmowy Plasma-Quad-Plus

Oprócz standardowych rozwiązań zatrzymujących zanieczyszczenia klimatyzator ścienny Mitsubishi Diamond Natural White wykorzystuje filtr Plasma-Quad-Plus. To plazmowy system filtrowania, który z niemal 100% skuteczności neutralizuje wirusy, bakterie, alergeny, pleśnie oraz cząsteczki PM2.5 oraz inne pyły. Technologia działa na zasadzie elektrycznej kurtyny, która za pomocą wyładowań eliminuje wyżej wspomniane substancje, aby zagwarantować czyste powietrze w całym pomieszczeniu.

Jonizator plazmowy Plasma-Quad-Plus
Czujnik 3D i-see

Czujnik 3D i-see

Zaawansowany czujnik na bieżąco monitoruje pomieszczenie i określa, gdzie dokładnie w obsługiwanym pomieszczeniu przebywają domownicy i ich goście. Na podstawie uzyskanych odczytów klimatyzacja Mitsubishi Diamond Natural White steruje automatycznie strumieniem powietrza w taki sposób, aby zagwarantować ludziom wysoki komfort i nie kierować w ich stronę nieprzyjemnych podmuchów.

Cicha praca klimatyzacji Mitsubishi Diamond Natural White

Zastosowanie technologii inwerterowej oraz rozwiązań optymalizujących przepływ powietrza sprawiły, że klimatyzatory Mitsubishi cechuje bardzo niski poziom głośności pracy. W przypadku modelu Diamond Natural White w modelach o najniższej mocy użytkownicy mogą spodziewać się pracy nawet od 19 dB, czyli cichszej nawet niż szept! Właśnie dlatego urządzenie doskonale sprawdzi się w takich miejscach jak biura czy sypialnie, gdzie cisza i spokój są bardzo ważne.

Cicha praca klimatyzacji Mitsubishi Diamond Natural White
Automatyczne sterowanie nadmuchem

Automatyczne sterowanie nadmuchem

Producent klimatyzacji ściennej Mitsubishi Diamond Natural White wyposażył ją w funkcję Double Vane, czyli dwie działające niezależnie od siebie żaluzje. Właśnie dzięki niej urządzenie z dużą skutecznością rozprowadza równomiernie klimatyzowane powietrze po całym pomieszczeniu, przez co panują w nim stabilne warunki termiczne. To w połączeniu z funkcjonalnością czujnika i-see 3D gwarantuje wysoki komfort przebywania w obsługiwanym wnętrzu.

Utrzymanie temperatury +10°C

Najniższa temperatura, jaką użytkownik może ustawić w trybie grzania klimatyzacji Mitsubishi Diamond Natural White, wynosi 10°C. Taka wartość zapobiega silnemu wyziębieniu pomieszczenia w czasie, gdy jest nieużywane. Funkcja przydaje się również w budynkach użytkowanych czasowo (jak np. domki letniskowe), w których skutecznie nie pozwala na zamarznięcie i uszkodzenie instalacji wodnej.

Utrzymanie temperatury +10°C
Cichy agregat klimatyzatora Mitsubishi Diamond

Cichy agregat klimatyzatora Mitsubishi Diamond

Nie tylko jednostka wewnętrzna klimatyzacji Mitsubishi Diamond Natural White jest cicha. Agregat zewnętrzny pracuje z głośnością 46 dB, czyli z dużo mniejszym natężeniem dźwięku niż np. odkurzacz. Dzięki temu użytkownicy mogą zapewnić sobie wysoki komfort termiczny w mieszkaniu, nie zakłócając przy tym spokoju sąsiadów. Warto również zauważyć, że wiele spółdzielni mieszkaniowych ustala zasady dotyczące hałasu, a jednostka zewnętrzna je zdecydowanie spełnia.

Sterowanie Wi-Fi

Firma Mitsubishi przygotowała opcję zdalnego sterowania klimatyzacją ścienną Mitsubishi Diamond Natural White. Jednostka wewnętrzna posiada kartę Wi-Fi, dzięki której można połączyć urządzenie z domową siecią bezprzewodową. Producent przygotował aplikację MELCloud (dostępna na urządzenia z systemami iOS, Android oraz Windows) oferującą użytkownikom takie opcje jak:

 • monitoring pracy i stanu urządzenia,
 • dostęp gościa dla monterów lub czasowych najemców,
 • powiadomienia o usterce na pocztę e-mail,
 • programator czasowy,
 • kompatybilność ze sterowaniem głosowym Amazon Alexa.
Sterowanie Wi-Fi

podobne produkty

Laureaci plebiscytu Orły Instalatorstwa!

UNIVERSE KLIMA pragnie podzielić się informacją że w plebiscycie Orły Instalatorstwa wśród firm instalacyjnych w Krakowie zajęliśmy 3 miejsce z czego spośród firm z branży klimatyzacji jest to miejsce najwyższe.
 
Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.