UNIVERSE KLIMA pragnie podzielić się informacją że w plebiscycie Orły Instalatorstwa, a wśród firm instalacyjnych w Krakowie zajęliśmy 3 miejsce z czego spośród firm z branży klimatyzacji jest to miejsce najwyższe.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

Haier Tundra

Minimalizm pasujący do każdego wnętrza.
 • Cichy agregat
 • Czynnik R32
 • Osuszanie powietrza
 • Utrzymanie dodatniej temperatury
 • Moduł WiFi
 • Autoczyszczenie
 • Cicha praca
 • Gwarancja 5 lat

Opis

Haier Tundra Plus to klimatyzator ścienny, który oferuje niesamowicie atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Układ urządzenia jest wypełniony ekologicznym i wydajnym czynnikiem chłodniczym R32. Sterująca sprężarką stałoprądową technologia inwerterowa pozwala na wydajną pracę przy minimalnym poborze energii, dzięki czemu sprzęt otrzymał wysoką klasę energetyczną A++ dla chłodzenia. Na wspomnienie zasługuje również możliwość sterowania przez Wi-Fi za pomocą urządzenia mobilnego.   Klimatyzator Haier Tundra Plus ma bardzo minimalistyczną, białą obudowę, dzięki czemu będzie się dobrze prezentować w niemal każdym wystroju. Ze względu na to, że jest bardzo cichy (praca już od 20 dB), można niemal zapomnieć o jego istnieniu, kiedy będzie utrzymywał odpowiednią temperaturę otoczenia. Producent udziela aż 5 lat gwarancji, co stanowi świadectwo jakości i długiej żywotności sprzętu. Oprócz tego możliwe jest dołączenie zestawu filtrów czy dodatkowych opcji sterowania urządzeniem.
 
Sterylizacja UV-C skuteczna przeciw koronawirusowi

Automatyczne czyszczenie parownika Self Clean

Dzięki funkcji automatycznego czyszczenia użytkownicy mogą być spokojni o stan parownika wewnątrz klimatyzacji ściennej Haier Tundra Plus. Może na nim pojawiać się osad, który sprzyja rozwojowi bakterii i nieprzyjemnych zapachów, przez co wpływa na jakość powietrza. Zabrudzenia mogą także obniżyć zdolność chłodniczą urządzenia o nawet 15-30%! Self Clean zamraża powierzchnię parownika za pomocą wilgotnego powietrza, a następnie rozmraża go. Woda spływająca z tego elementu usuwa także wszelkie zabrudzenia, dzięki czemu parownik jest stale czysty.

Cicha praca jednostki wewnętrznej

Optymalizacja kanałów przepływu powietrza oraz przekroju wentylatora sprawiła, że klimatyzator ścienny Haier Tundra Plus może pracować bardzo cicho. Producent był w stanie sprawić, by urządzenie w trybie QUIET pracowało, wydając dźwięki na poziomie jedynie 20 dB(A)! Dzięki temu sprzęt gwarantuje perfekcyjnie komfortowe warunki do odpoczynku czy wytężonej pracy umysłowej.

Cicha praca jednostki wewnętrznej
Cichy agregat klimatyzacji Haier Tundra Plus

Cichy agregat klimatyzacji Haier Tundra Plus

Wiele spółdzielni mieszkaniowych i innych firm zarządzających osiedlami ma zawarty w regulaminie zapis o maksymalnej głośności urządzeń zewnętrznych. Znajdujący się w zestawie agregat charakteryzuje się poziomem głośności na poziomie 47dB, dzięki czemu jest w stanie spełnić te wymogi. Właśnie dlatego klimatyzator ścienny Haier Tundra Plus stanowi dobry wybór w miejscach, gdzie pojawia się potrzeba dostosowania się do obowiązujących zasad.

Zdalne sterowanie przez Wi-Fi

Klimatyzator ścienny Haier Tundra Plus posiada moduł Wi-Fi, który pozwala na połączenie go z lokalną siecią bezprzewodową. Dzięki temu użytkownicy mogą zarządzać pracą urządzenia z każdego miejsca na Ziemi, korzystając w tym celu z urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet. W tym celu wystarczy zainstalować aplikację hOn, która pozwoli na m.in.:

 • kontrolę trybów pracy,
 • ustawienie regulatora czasowego,
 • sprawdzenie czystości filtrów,
 • otrzymywanie powiadomień w razie wystąpienia awarii,
 • sterowanie głosowe we współpracy z systemem Google Home.

Połączenie z klimatyzacją można nawiązać przez aplikację hOn, która pozwala na sterowanie urządzeniami marek Haier, Candy i Hoover. Dzięki temu producent umożliwił kontrolę urządzeń wszystkich posiadanych przez niego marek za pomocą jego programu na urządzenia mobilne.

Zdalne sterowanie przez Wi-Fi

Pozostałe funkcje w klimatyzatorach Haier Tundra Plus

Tryb Turbo Cooling

Tryb Turbo Cooling

Funkcja klimatyzatora polegająca na szybkim i skutecznym schłodzeniu powietrza do zadanej temperatury.

Komfortowy sen

Komfortowy sen

Tryb pracy urządzenia, który znacznie ogranicza poziom głośności i dostosowuje temperaturę w celu zapewnienia optymalnych warunków do odpoczynku.

Grzanie do -15°C

Grzanie do -15°C

Urządzenie jest w stanie efektywnie ogrzewać powietrze nawet przy temperaturze zewnętrznej sięgającej -15°C.

Chłodzenie do -10°C

Chłodzenie do -10°C

Klimatyzator Haier Tundra Plus umożliwia chłodzenie nawet przy temperaturze zewnętrznej do -10°C.

Inteligentne odszranianie

Inteligentne odszranianie

Urządzenie wykrywa, czy odszranianie jest konieczne. Dzięki temu, że nie wykonuje go za każdym razem, oszczędza się energię elektryczną.

Regulacja żaluzji w pionie

Regulacja żaluzji w pionie

Możliwość dostosowania kierunku nawiewu w pionie przez sterowanie poziomą żaluzją za pomocą pilota.

Sterowanie przewodowe (opcja)

Sterowanie przewodowe (opcja)

Opcja podłączenia kontrolera przewodowego do sterowania jednostką wewnętrzną.

Karta On/Off (opcja)

Karta On/Off (opcja)

Stosuje się ją najczęściej w budynkach hotelowych i komercyjnych. Pozwala na sterowanie systemem z dowolnego miejsca.

Wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED na panelu klimatyzatora widoczny tylko, gdy urządzenie jest włączone. Pokazuje aktualny stan i/lub funkcję pracy.

2-drogowa konstrukcja przewodów rurowych

2-drogowa konstrukcja przewodów rurowych

Instalacja przewodów rurowych jest możliwa w dowolnym kierunku.

Autodiagnoza

Autodiagnoza

Klimatyzator automatycznie wykrywa możliwe usterki i błędy, a następnie przedstawia odpowiedni kod na wyświetlaczu LED.

Auto restart

Auto restart

Powrót do ostatnich ustawień pracy klimatyzatora po nagłym zaniku napięcia.

5 lat gwarancji

5 lat gwarancji

Producent pewny jakości i żywotności sprzętu oferuje na niego długą gwarancję.

podobne produkty

Laureaci plebiscytu Orły Instalatorstwa!

UNIVERSE KLIMA pragnie podzielić się informacją że w plebiscycie Orły Instalatorstwa wśród firm instalacyjnych w Krakowie zajęliśmy 3 miejsce z czego spośród firm z branży klimatyzacji jest to miejsce najwyższe.
 
Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.