UNIVERSE KLIMA pragnie podzielić się informacją że w plebiscycie Orły Instalatorstwa, a wśród firm instalacyjnych w Krakowie zajęliśmy 3 miejsce z czego spośród firm z branży klimatyzacji jest to miejsce najwyższe.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

Haier Flexis Plus White Matt

Bardzo cicha praca 16dB(A).
 • Cichy agregat
 • Czynnik R32
 • Gwarancja 5 lat
 • Jednostka dostępna w split i multisplit
 • Lampa UV
 • Niskie zuyżycie energii
 • Osuszanie powietrza
 • Utrzymanie dodatniej temperatury
 • Moduł WiFi
 • Czujnik ruchu
 • Autoczyszczenie
 • Oczyszczanie powietrza
 • Automatyczna regulacja żaluzji 3D
 • Cicha praca

Opis

Seria klimatyzatorów FLEXIS to jednostki, które działają na przyjaznym dla środowiska czynniku chłodniczym R32, łącząc prosty i piękny design z zaawansowaną technologią. W standardowym wyposażeniu znajduje się czujnik Eco odpowiedzialny za oszczędzanie energii, który sprawdza obecność osób w dwóch obszarach w promieniu 8 metrów, co pozwala na rozprowadzenie strumienia powietrza w żądane miejsce w pomieszczeniu. Dodatkowo klimatyzatory FLEXIS są standardowo wyposażone w sterowanie Wi-Fi, którym można sterować za pomocą smartfona lub tabletu podłączonego do Internetu. Dzięki kompaktowej konstrukcji poziom hałasu tego urządzenia można obniżyć nawet do 16dB. Dodatkowo sprzęt posiada funkcję samooczyszczania, która odpowiada za usuwanie nagromadzonych na wymienniku brudu i bakterii.    
Haier Flexis Plus White Matt to klimatyzator ścienny o smukłej obudowie w białym matowym kolorze, która będzie pasowała do wielu nowoczesnych aranżacji, w których przeważają powierzchnie bez połysku. Urządzenie posiada klasę energetyczną A+++ dla chłodzenia oraz A++ dla grzania, dlatego nie będzie generować wysokich kosztów eksploatacji. Wpływ na to ma zastosowanie w układzie ekologicznego i efektywnego czynnika chłodniczego R32.   Klimatyzator ścienny Haier Flexis Plus White Matt to ciche urządzenie (praca już od 16 db(A)). Dzięki temu gwarantuje optymalne warunki termiczne we wnętrzu bez znacznego naruszenia ciszy. Komfort korzystania ze sprzętu podnosi także czujnik ECO odpowiedzialny za wykrycie obecności ludzi w pomieszczeniu. Linia modelowa Flexis to bestseller sprzedaży na polskim rynku, co zawdzięcza doskonałym parametrom, materiałom dobrej jakości, rozbudowanym funkcjom i korzystnej cenie.
 
Sterylizacja UV-C - wysoka skuteczność przeciw SARS-CoV-2

Sterylizacja UV-C - wysoka skuteczność przeciw SARS-CoV-2

Producent klimatyzatorów ściennych Haier postanowił odpowiedzieć na zapotrzebowanie powstałe w związku z pandemią COVID-19. Wyposażył urządzenie Haier Flexis Plus White Matt w technologię, która skutecznie neutralizuje bakterie i wirusy (włącznie z SARS-CoV-2). Sterylizacja UV-C wykorzystuje promieniowanie elektromagnetyczne niskiej długości, które charakteryzuje się dezynfekującym i biobójczym działaniem. Według globalnej organizacji badawczej Texcell rozwiązanie ma niemal 100-procentową skuteczność. Przy tym jest całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Termiczna sterylizacja wymiennika ciepła 56°C Steri Clean

Aby zapewnić w pełni czyste powietrze, Haier wyposażył klimatyzację ścienną Haier Flexis Plus White Matt w technologię termicznej sterylizacji wymiennika 56°C Steri Clean. Funkcja polega na podgrzaniu wymiennika ciepła do temperatury 56°C i utrzymaniu jej przez kolejne 30 minut. W tym czasie wszelkie zanieczyszczenia (m.in. bakterie i wirusy) osiadające na powierzchni elementu zostają skutecznie zneutralizowane.

Termiczna sterylizacja wymiennika ciepła 56°C Steri Clean
Antybakteryjna powłoka Self Hygiene

Antybakteryjna powłoka Self Hygiene

Komponenty kanału cyrkulacji powietrza w klimatyzatorze ściennym Haier Flexis Plus White Matt zostały wyłożone antybakteryjną powłoką z nanocząsteczkami srebra Self Hygiene. Rozwiązanie skutecznie hamuje rozwój pleśni i bakterii. To kolejna technologia wykorzystana przez producenta, która wpływa na czystość i jakość wydmuchiwanego powietrza.

Automatyczne czyszczenie Self Clean

Kolejna technologia odpowiadająca za oczyszczanie wymiennika ciepła w klimatyzacji ściennej Haier Flexis Plus White Matt. Urządzenie zamraża wilgotne powietrze na powierzchni elementu, a następnie usuwa znajdujący się na nim osad w momencie rozmrażania. Dzięki temu pozbywa się zabrudzeń, które mogą sprzyjać rozwojowi bakterii czy obniżyć zdolność chłodniczą sprzętu o nawet 15-30%.

Automatyczne czyszczenie Self Clean
Czujnik ECO w Haier Flexis Plus White Matt

Czujnik ECO w Haier Flexis Plus White Matt

Rozwiązanie, które podnosi komfort korzystania z urządzenia i znacznie obniża koszty energii elektrycznej. Czujnik ECO wykrywa osoby znajdujące się w pomieszczeniu i obserwuje ich położenie, aby odpowiednio do sytuacji ustalać warunki termiczne oraz przepływ powietrza. W zależności od ustawień klimatyzator ścienny Haier Flexis Plus White Matt może kierować nawiew bezpośrednio na osoby przebywające w pobliżu lub ich unikać. Jeżeli czujnik nie wykryje nikogo, przechodzi w tryb czuwania, który pozwala na jeszcze większą oszczędność energii (nawet o 67%).

Automatyczne sterowanie nadmuchem 3D

Producent wyposażył jednostkę wewnętrzną klimatyzatora ściennego Haier Flexis Plus White Matt w żaluzje pionowe i poziome, które mogą być sterowane za pomocą bezprzewodowego pilota. Duża swoboda sterowania nawiewem pozwala na dostosowanie go do potrzeb oraz preferencji i zapewnienie sobie maksymalnego komfortu przebywania w pomieszczeniu.

Automatyczne sterowanie nadmuchem 3D
Utrzymanie temperatury 10°C

Utrzymanie temperatury 10°C

Funkcja szczególnie przydatna w warunkach zimowych. Pozwala na utrzymanie stałej dodatniej temperatury w pomieszczeniu, unikając jego wyziębienia. Dzięki temu ponowne podgrzanie przestrzeni do komfortowej temperatury przebiega dużo szybciej i efektywniej. Rozwiązanie przydaje się także w przypadku domków letniskowych i budynków użytkowanych czasowo, w których zapobiega zamarznięciu i uszkodzeniu instalacji wodnych.

Zdalne sterowanie Wi-Fi

Urządzenie posiada moduł Wi-Fi, który pozwala na połączenie go z domową siecią. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość sterowania klimatyzacją ścienną Haier Flexis Plus White Matt z niemal każdego miejsca na Ziemii. Do kontrolowania sprzętu potrzebna jest aplikacja mobilna hOn, która pozwala na takie działania jak:

 • kontrola działania urządzenia,
 • ustawienie regulatora czasowego,
 • sprawdzenie czystości filtrów,
 • otrzymywanie stosownych powiadomień w razie wystąpienia potencjalnej awarii.

Możliwe jest także głosowe sterowanie urządzeniem, co jeszcze bardziej podnosi komfort używania klimatyzatora.

Zdalne sterowanie Wi-Fi
Cicha praca klimatyzatora Haier Flexis Plus White Matt

Cicha praca klimatyzatora Haier Flexis Plus White Matt

Producent klimatyzacji Haier Flexis Plus White Matt zoptymalizował przekrój wentylatora oraz kanałów przepływu powietrza, co zaowocowało znacznym obniżeniem głośności urządzenia. W trybie QUIET urządzenie działa na poziomie 16dB(A), co pozwala na niezakłócony odpoczynek czy skupioną, wytężoną pracę umysłową, podczas których cisza i spokój są szczególnie potrzebne. Dzięki innowacyjnej konstrukcji sprzęt zapewnia wysoki komfort przebywania w pomieszczeniu.

Cichy agregat zewnętrzny

Klimatyzator ścienny Haier Flexis Plus White Matt gwarantuje niski poziom głośności nie tylko w mieszkaniu, ale także poza nim. To szczególnie ma znaczenie na osiedlach, których spółdzielnie mieszkaniowe ustaliły wymagania dotyczące tego, jak głośne mogą być urządzenia zewnętrzne. Agregat znajdujący się w zestawie nie przekracza 47 dB, co spełnia wymogi większości instytucji.

Cichy agregat zewnętrzny

Pozostałe funkcje w klimatyzatorach Haier Flexis Plus White Matt

Filtr 3M (opcja)

Filtr 3M (opcja)

Wykorzystanie systemu filtrów oczyszczających 3M zapewnia powietrze wolne od roztoczy, pyłków, zarodników grzybów, bakterii i innych zanieczyszczeń.

Tryb Turbo Cooling

Tryb Turbo Cooling

Funkcja klimatyzatora polegająca na szybkim i skutecznym schłodzeniu powietrza do zadanej temperatury.

Komfortowy sen

Komfortowy sen

Tryb pracy urządzenia, który znacznie ogranicza poziom głośności i dostosowuje temperaturę w celu zapewnienia optymalnych warunków do odpoczynku.

Grzanie do -20°C

Grzanie do -20°C

Możliwość ogrzewania pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej sięgającej nawet -20°C dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań.

Chłodzenie do -20°C

Chłodzenie do -20°C

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań pozwala na chłodzenie pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej sięgającej nawet -20°C.

Inteligentne odszranianie

Inteligentne odszranianie

W razie potrzeby urządzenie dokonuje odszranianie. Jeżeli nie ma takiej konieczności, nie dochodzi do niego, co zmniejsza straty energii.

Ciepły start

Ciepły start

Opóźnienie lub ograniczenie nawiewu w trybie grzania do momentu osiągnięcia odpowiedniej temperatury przez wymiennik.

Sterowanie przewodowe (opcja)

Sterowanie przewodowe (opcja)

Opcja podłączenia kontrolera przewodowego do sterowania jednostką wewnętrzną.

Karta On/Off (opcja)

Karta On/Off (opcja)

Funkcja stosowana w budynkach hotelowych i powierzchniach komercyjnych, która pozwala na sterowanie systemem z dowolnego miejsca.

Wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED na panelu klimatyzatora widoczny tylko, gdy urządzenie jest włączone. Pokazuje aktualny stan i/lub funkcję pracy.

2-drogowa konstrukcja przewodów rurowych

2-drogowa konstrukcja przewodów rurowych

Dzięki temu można dokonać instalacji przewodów rurowych w dowolnym kierunku.

Autodiagnoza

Autodiagnoza

Klimatyzator automatycznie wykrywa możliwe usterki i błędy, a następnie przedstawia odpowiedni kod na wyświetlaczu LED.

Auto restart

Auto restart

Powrót do ostatnich ustawień pracy klimatyzatora po nagłym zaniku napięcia.

5 lat gwarancji

5 lat gwarancji

Producent pewny jakości i żywotności sprzętu oferuje na niego długą gwarancję.

podobne produkty

Laureaci plebiscytu Orły Instalatorstwa!

UNIVERSE KLIMA pragnie podzielić się informacją że w plebiscycie Orły Instalatorstwa wśród firm instalacyjnych w Krakowie zajęliśmy 3 miejsce z czego spośród firm z branży klimatyzacji jest to miejsce najwyższe.
 
Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.